Wywiad Davida Icke’a z Szamanem Zulusów Credo Mutwą – część 2

Część I

David – Cześć! Witam was po raz drugi w Afryce na afrykańskim zaciszu zaraz za Johannesburgiem w drugim z naszej serii wideo z Credo Mutwą Sanussim Zulusów, albo szamanem jak wielu ludzi na świecie by go nazwało. Strażnikiem historii, PRAWDZIWEJ HISTORII Afryki i ludu Zulusów i oficjalnego historyka, innymi słowy nosiciela wiedzy i symbolicznych historii narodu Zulusów.
Jest bez jakichkolwiek wątpliwości w moim umyśle niezwykłym, zdumiewającym człowiekiem jakiego miałem honor spotkać i podzielić się jego niezwykłą wiedzą. Osobiście nie zapomnę tego czasu.
W pierwszym z tych wideo omówiliśmy z Credo historię Chitauri – gadziej pozaziemskiej rasy z innego świata która przybyła na Ziemię w bardzo starożytnym świecie. Która przyniosła zaawansowaną wiedzę która zbudowała wiele, zgodnie z oficjalną historią niewytłumaczalnych, wspaniałych struktur na całym świecie, mających tysiące i tysiące lat.
Jak również skrzyżowała się z ludzkością tworząc hybrydyczne rody, te rody jak wskazują moje własne badania dla książek jak „Największy sekret”. I rozległa wiedza Credo o afrykańskiej historii którą zebrał podczas blisko 18 lat podróży po tym ogromnym i zdumiewającym kontynencie. Oba korelują z tą samą niezwykłą historią o tym, że Chitauri, ta gadzia rasa skrzyżowali się z ludzkością i te rody stały się niemal półbogami, królewskimi rodami starożytnego świata, szczególnie na Środkowym i Bliskim Wschodzie.
Byli jeśli wolicie pośrednikami pomiędzy tymi pozaziemskimi „bogami” dla których ludzie byli dosłownie składani w ofierze, (i wciąż są) i ludźmi w ogóle. I jak pokazują badania genealogiczne te skrzyżowane rody – Nefilim jak ich nazywa biblijny Stary Testament. Rezultat skrzyżowania pomiędzy „Synami Boga” jak ich nazywa Biblia, „Synami Bogów” w prawdziwym tłumaczeniu i ziemskimi kobietami. Małżeństwa, zejścia się „Synów Bogów” i córek człowieka. Ta skrzyżowana rasa Nefilim jak pokazuje genealogia wyszły z tego obszaru do Europy by stać się arystokracją i królewskimi rodzinami Europy i poprzez Brytyjskie Imperium stali się rodami rządzącymi większością świata, dziś faktycznie niemal całego świata. Jak 42-óch prezydentów spośród setek milionów amerykanów od czasu ogłoszenia Deklaracji Niepodległości w 1776, 42 prezydentów jest spokrewnionych. CO??? I wszyscy sięgają wstecz do tych rządzących arystokratycznych rodów które sięgają do tego skrzyżowania.
Do tego związku pomiędzy Chitauri, Annunaki jak niektórzy ich nazywają i ludzkimi istotami. I o Brytyjskim Imperium opowiemy teraz, w związku z jego przejęciem planety, które dziś jest globalne.
Imperium Brytyjskie stało się Imperium Brytyjskim z powodu sieci tych rodów, które stały się znane jako Iluminati, które usadowiły się w Londynie na poziomie operacyjnym, szczególnie po przybyciu z Holandii Wilhelma Orańskiego który został królem Anglii w 1689. I od tego czasu, złożył podpis i przewodził Bankowi Kredytowemu Anglii i system bankowy jaki znamy zaczął się rozszerzać i podnosić, ale od tego czasu Brytyjskie Imperium i inne europejskie imperia powstały i przejęły planetę.
Teraz, jednym z niezmiernie ważnych obszarów które kompletnie kontrolowali i zgwałcili był fantastyczny kontynent Afryki. I spojrzenie na to jak Afryka została przejęta przez tych Iluminati, Chitauri, gadzie krzyżówki i gadzią rasę samą w sobie, która stoi za nimi jest zobaczeniem tego jak świat został przejęty, metod, których użyto, sposobów jakimi to zrobiono, manipulacji.
To o czym będziemy teraz mówić z Credo, oprócz innych spraw, jest to, w jaki sposób Afryka została porwana przez Iluminati, i poprosiłem go na początku o to by opowiedział mi jak ten kontynent został przejęty.
 
Credo Mutwa – Proszę pana, są tajemnice na tym świecie… NA KTÓRE MY JAKO MYŚLĄCE ISTOTY LUDZKIE MUSIMY SPOJRZEĆ… I jedną z tych tajemnic jest to…
Są rozległe dowody na to, że zanim Afryka została skolonizowana przez białych ludzi z Europy został najpierw przygotowana przez dziwnych ludzi na tą kolonizację. Kiedy pierwsze portugalskie statki zaczęły żeglować wokół Przylądka Dobrej Nadziei między naszymi ludźmi pojawiły się dziwne istoty. Dziwne stworzenia podobne do ludzi, zwykle wielkiego wzrostu nienaturalnie wysokie, podobne do ludzi istoty, niektóre z nich miały tylko jedną stopę Pojawiły się pomiędzy naszymi ludźmi i zaczęły robić rzeczy…, rzeczy które ułatwiły kolonistom najechanie i podbicie nas.
David – Jak wyglądały Credo w znaczeniu wyglądu i koloru skóry?
Credo Mutwa – Nie wiemy ale są tacy którzy opisują je jako bardzo, bardzo białe, kredowo białe w wyglądzie. Zdarzało się to tak często, że stało się tradycją wśród naszych ludzi by przedstawiać te istoty za pomocą białej kredy. Znajdziesz u nas maski, wśród naszych twórców masek które były całkowicie wysmarowane białą kredą by przedstawić te stworzenia.
Te stworzenia miały zwykle ponad 8 stóp wzrostu (2,4 m), były bardzo, bardzo smukłe i zwykły nosić szaty zrobione z 10 skór pewnej antylopy, zwykle były to czarne antylopy szablaste.
David – Jak ludzie ich nazywali?
Credo Mutwa – Nazwaliśmy ich IZILO ZENGUBU – Bestie w Strasznym Okryciu, te stworzenia były ubrane dokładnie tak jak chrześcijańscy mnisi z kapturami i długimi szatami.
W rzeczy samej narysowałem ci podobizny jednego z nich tak jak pokazują je malowidła naskalne. Te stworzenia zwykły żyć w dziurach w ziemi lub w podziemnych jaskiniach lub w zagajnikach nad którymi wisiał parasol z gałęzi i roślinności. I może być dla pana interesujące, że portugalscy odkrywcy i żeglarze też zwykli widywać te jednonogie stworzenia skaczące wkoło i czasem znikające w ziemi jak za sprawą magii. I te stworzenia były zwane przez portugalskich żeglarzy JEDNONOGAMI, nosiły długie szaty sięgające do kostek i wyglądały, poruszając sie przez busz, jakby miały tylko jedną nogę.
Jednonogi były widziane w Afryce, były też widziane w Ameryce zanim Ameryka została skolonizowana przez białych ludzi.
David – Pomiędzy rdzennymi amerykanami?
Credo Mutwa – Tak proszę pana. Jedną z rzeczy która mnie zdumiewa jest to, że historia Ameryki i historia Afryki były takie same…
Powiedziane jest, że te jednonogi przedstawiły pewną wiedzę naszym ludziom – przygotowali ich mentalnie na to co miało nadejść. Np. te jednonogi, te Bestie w Strasznym Okryciu zwykły nosić podobny do krzyża ornament na piersiach, jako ozdobę – krzyż zrobiony ze złota lub ze srebra. Czy nie zdumiewa to pana, że kiedy rdzenni amerykanie zobaczyli krzyż wymalowany na żaglach statków Krzysztofa Kolumba rozpoznali go jako święty przedmiot. Pozwoli pan, że powiem – dokładnie to samo wydarzyło się w Afryce Płd. kiedy nasi ludzie zostali zaznajomieni z krzyżem na długo zanim biali ludzie postawili stopę w Afryce. I kiedy nasi ludzie zobaczyli ten krzyż, tym razem przywieziony przez misjonarzy rozpoznali go jako święty przedmiot. Innymi słowy…, nie wiem jak to ująć, może przełożysz to za mnie – nasi ludzie zostali przygotowani na długo przedtem, by rozpoznać pewne chrześcijańskie i żydowskie symbole. I kiedy zobaczyli je później w rękach kolonistów – zobaczyli czym były i jest to jeden z powodów panie Icke dlaczego afrykanie zaakceptowali i chronili chrześcijańskich misjonarzy. Nawet kiedy zmagali się na śmierć i życie z białym kolonializmem, jak to jest, że człowiek mógł zaakceptować religię najeźdźcy. Kiedy w tym samym czasie walczył w śmiertelnej bitwie przeciwko najeźdźcy czyniącemu spustoszenie w jego ojczystej ziemi. Stało się tak w Ameryce i stało się tak w Afryce i źródła ich akceptacji były takie same, chciałbym to przełożyć na lepszy angielski niż używam teraz bo czuję, że jest to ważne.
David – Sądzę, że ująłeś to bardzo jasno, wygląda na to, że ci Chitauri jeźdźili po świecie i przygotowywali ich na okupację scentralizowaną w Londynie i Europie na wybranych obszarach Afryki i Ameryki.
Credo Mutwa – Tak proszę pana, historia… widzi pan w kręgach edukacyjnych dokonano wielkiego oszustwa… Edukatorzy w wieżach z kości słoniowej zmuszają naszych młodych ludzi by patrzyli na kolonizację w Afryce i Ameryce jako na dwa oddzielne przypadki. Ale pewne czynniki w tej kolonizacji były takie same w Afryce i takie same w Ameryce i dały dokładnie te same rezultaty. Dlatego zawsze się sprzeczam i mówię, że konspiracja zaczęła się na długo przed czasami kolonialnymi w Afryce i w obu Amerykach i rezultaty były te same.
Niech pan na to spojrzy, mamy tu wielkiego króla Zulusów Shakę, Shaka jest niezrównanym wojownikiem, Shaka jest też niezrównanym prorokiem. Shaka powitał białych ludzi w swym imperium w Natalu, Shaka pozwolił misjonarzom na swobodne działanie w swym kraju i kiedy Shaka umarł, Ostrzegł swego przyrodniego brata Dingan, że nie może pod żadnym pozorem atakować białych ludzi i że musi pozwolić misjonarzom, by działali swobodnie pomiędzy Zulusami.
W rzeczy samej podczas rządów króla Dingana, przyrodniego brata Shaki dwaj misjonarze – Wielebny Halstead i Wielebny Owen mieli misje w wielkiej wiosce króla Dingan. Ale niech pan poczeka, wskażę na pewną rzecz… Ci misjonarze nawracali naszych na chrześcijaństwo i często schodzili ze swej ścieżki krytykując i znieważając królewski autorytet w oczach swych nawróconych. Innym słowy mieliśmy tu zdumiewający fenomen, kiedy wielki król jest znieważany przez tych samych ludzi którym pozwolił na swobodę działania w swoim kraju. Dlaczego ani jeden południowoafrykański nauczyciel nigdy nie zapytał siebie dlaczego, dlaczego nasi ludzie byli tak bezmyślnie głupi, by pozwolić zagranicznej religii wejść do swojego kraju? Pokażę panu dwie ogromne tragedie – kiedy Belgowie kolonizowali Kongo, które dziś jest Demokratyczną Republiką Kongo, król Leopold zadeklarował Kongo jako swoją osobistą własność i król Leopold i jego ludzie torturowali i wymordowali kilka milionów kongijczyków w akcie ludobójstwa równym tylko temu, co naziści zrobili później Żydom.
Ale pod zdziczałym, chorym traktowaniem, pod zdziczałymi torturami i represjami kongijczycy – dosłownie niewolnicy we własnym kraju wciąż szanowali chrześcijańskich misjonarzy, podążali za nimi i pokładali w nich nadzieje. I w 1907, tym razem w kraju znanym obecnie jako Namibia, Niemcy zastosowali politykę ludobójstwa przeciwko wojowniczemu ludowi znanemu jako Hereros. Zamordowali tak wielu Hereros, torturowali i masakrowali tak wiele mężczyzn i kobiet z tego narodu, że, do niedawna, do lat 1940-tych kobiety Herero były wciąż tak wstrząśnięte tym co się działo, że nie były w stanie spłodzić żadnych dzieci. Ale pomimo ohydnego ludobójstwa popełnionego przez generała Von Trottera, pomimo jego wielokrotnych morderstw, Herero garnęli się do chrześcijańskiej wiary.
Dlaczego, dokładnie dlaczego przyszli pomiędzy Zulusów?
Kiedy król Dingan zamordował lidera fortu Raga Bittri Diffa, ten akt obserwował Wielebny Owen i Wielebny Halstead ze swojej misji, którą zbudowano na wzgórzu obserwującym wielką wioskę króla Dingana, Halstead i Owen, nieskrzywdzeni przez Dingana zdecydowali się opuścić po tym to miejsce. I Dingan był głęboko zasmucony, że jego ulubieni księża zdecydowali się go opuścić i król Daguaio, wojowniczy król, który wygrał bitwę w Isanguane w 1875 lub coś koło tego,nigdy nie skrzywdził misjonarzy i król który podążył śladem Daguaio, król Dinizulu, który był brutalnie torturowany przez anglików miał wielkiego przyjaciela, Wielebnego Colenzo chrześcijańskiego biskupa. I w jego córkach, z których jednanazywała się Mary i chociaż tyle wycierpiał z rąk brytyjskich władz król Dinizulu nigdy nie opuścił swych białych chrześcijańskich przyjaciół.
Chronili go i polegał desperacko na nich i na ich Biblii w swych najczarniejszych godzinach.
David -Opowiadasz w zasadzie tę samą historię tego jak brytyjczycy i Iluminati usadowieni w Brytanii przejęli Australię?
Credo Mutwa – Tak proszę pana, znalazłem tam dokładnie taką samą historię, Aborygeni tak jak Afrykanie byli celowo zmiękczeni na długo przed skolonizowaniem przez białych ludzi. Byli tam ludzie, tajemniczy ludzie, którzy często pozowali na bogów, którzy zniweczyli opór Aborygenów przed postępem kolonialistów.
David -Jest również interesujące, że kapitan Cook, który przypuszczalnie miał odkryć Australię, Nową Zelandię – ten obszar świata był sponsorowany, finansowany i kontrolowany przez Towarzystwo Królewskie które jest stowarzyszeniem wolnomasońskim i ma wolnomasońską bazę w Londynie.
Credo Mutwa – Tak proszę pana, pozwoli pan, że pokaże kolejną interesującą rzecz. Jest człowiek, którego poszukiwałem na próżno, teraz od 40 lat, który popełnił najohydniejsze ludobójstwo na naszym ludzie tu w Afryce Płd. Człowiek którego historycy tak wielbią, że stał się w praktyce świętą krową, na którą nie śmiesz wskazać palcem. Siedzi przed tobą człowiek, którego demonizowały afrykańskie media 30 lat temu, ponieważ zadawałem pytania na temat tego białego człowieka Sir Georga Greya.
Kim był Sir George Grey? CZYM ON BYŁ- czy był Wolnym Masonem? Czy był Illuminati?
Jak to jest, że Sir George Grey który jest założycielem najbardziej represyjnych praw, które brytyjski kolonializm kiedykolwiek nałożył na naszych ludzi, apartheid został nałożony przez Sir Georga Greya. Noszenie dokumentów tożsamości było nałożone przez Georga Greya w 1850-tych zeszłego stulecia i George Grey zadał naszym królom śmiertelny cios. Pozwoli pan, że powiem – ten człowiek został przysłany z Londynu by zdusić rebelię Maorysów w Nowej Zelandii, która powstrzymała wysiłki wojskowych.
Maorysi byli niepowstrzymani, ich rebelia rozprzestrzeniała się poprzez Nową Zelandię jak pożar buszu ale kiedy George Grey udał się tam, był w stanie zdusić tę rebelię z bardzo, bardzo małymi stratami w ludziach.
Co zrobił tam George Grey? Nigdy nie byłem w stanie znaleźć książki która powiedziałaby mi dokładnie, co George Grey zrobił by spacyfikować Maorysów, którzy pokonali wysiłki brytyjskich żołnierzy.
Ponieważ ten sam George Grey został sprowadzony z Nowej Zelandii do Afryki Płd. w celu stłumienia wielkiej rebelii ludu Klosa i Grey użył oburzającego podstępu, by Klosa zniszczyli się sami. George Grey celowo i z zimną krwią oszukał lud Klosa, by wybili swoje bydło, spalili swoje uprawy i jest to jedna z najsmutniejszych historii w krwawej historii naszego kraju. I niemal w ciągu jednej nocy George Grey zredukował lud Klosa ze Wschodniego Przylądka do poziomu narodu umierających z głodu szkieletów. Ponieważ po tym jak George Grey zmanipulował Klosa swym podstępem, by zniszczyli swoje uprawy i bydło – praktycznie miał ich na tacy. Głód, ogromny głód i wyczerpanie osiągnęły to czego siły wojskowe nie mogło dokonać po wielu, wielu dziesięcioleciach bitew.
George Grey był wspaniałym psychologiem, George Grey był oszustem, który znał tubylcze rasy i wiedział jak wykorzystać ich wierzenia, by sprowadzili na siebie zagładę.
Pokaże panu co Grey zrobił, pewnego dnia kiedy wielkie napięcie wrzało na Przylądku i koloniści byli zagrożeni kolejną wojną graniczną pomiędzy nimi i ludem Klosa, kilka kobiet, kobiet Klosa, pomiędzy nimi Sangoma – boska kapłanka Ngause, zbierały zboże, kiedy usłyszały wzywające je z buszu.
Ngause ponieważ była uduchowiona osobą i uzdrowicielką odpowiedziała na te głosy, udała się tam ze swoją siostrą Nongeto by to zbadać. Odkryły w ziemi głęboką dziurę i z tej dziury usłyszały dochodzące głosy i gdy kobiety uklękły przed dziurą, z trawy wynurzyły się trzy zdumiewające postaci wysokich mężczyzn noszących długie czarne szaty ze zwierzęcych skór z bardzo wielkimi kapturami na głowach, pojawili się z dziury i twarz jednego z nich była pomalowana na biało.
A przynajmniej tak wyglądała dla przerażonych kobiet Klosa i ci ludzie byli niezwykle wysocy i powiedzieli kobietom i Ngause, do której zwrócili się jako do tradycyjnej uzdrowicielki, że musi iść do ludu Klosa i powiedzieć im by zaczęli zabijać swoje bydło i niszczyć swoje uprawy.
Panie Icke, chcę panu pokazać tę książkę, książkę którą opublikowano wiele lat temu, napisaną przeze mnie i uczyniła mnie jednym z najbardziej znienawidzonych czarnych przez biały establishment w Afryce Płd. W tej książce napisałem między innymi o człowieku zwanym Sir George Grey. W tej książce zakwestionowałem pewne rzeczy o tym człowieku ponieważ Sir George Grey był twórcą dyskryminacji rasowej i Apartheidu w Afryce Płd. Apartheidu nie stworzyli Afrykanerzy, stworzył go ten człowiek wiele, wiele lat temu. Sir George Grey był Illuminati i czarnym magiem i pasuje dokładnie do tego, co się stało w krajach o których mówisz.
Proszę pana, kiedy zakwestionowałem, kiedy zadałem w tej książce pytania o Georga Greya zostałem dziko zaatakowany przez niemal każdego profesora z rozmaitych uniwersytetów Afryki Płd..
Intelektualne prostytutki. Tak…, kłamcy w wieżach z kości słoniowej jak ich nazywam.
Zapytałem i powiedziałem, że…